IT Technik
u DP Com Tel s.r.o.

Baví vás IT? Do naší party hledáme novou posilu, která nám pomůže zkrotit počítače a servery. Děláme správu výpočetní techniky pro naše klienty, staráme se o stanice i servery a potřebujeme někoho, kdo nám s tím pomůže. Postupně vás do všeho zaškolíme, ale potřebujeme, abyste měli základní přehled o technologiích a hlavně chuť se učit novým věcem. Klíčový je pro nás především zodpovědný přístup a bezpochyby je třeba vycházet výborně jak s klienty, tak s kolegy v týmu.

Ideální profil kandidáta

Nelpíme na tom, najít přesně někoho takového, ale určitě musíte počítat s tím, že budeme chtít, abyste se rozvíjeli tímto směrem.

MS Windows

Měli byste znát práci s Windows a jeho nastavení (ovládací panely). Měli byste vědět jak nastavit PC do sítě, zálohovat data, nastavit tiskárnu…

HW - PC, notebook, periferie

Měli byste vědět jak vyměnit RAM, nebo HDD v počítači, nebo jaký je rozdíl mezi HDD a SSD.

MS Windows server

Měli byste mít určitě základní představu o tom, co je Windows Server a k čemu se používá.

Angličtina – technická

Nemusíte mluvit plynně anglicky, ale měli byste být schopni ovládat OS v angličtině nebo si přečíst technickou dokumentaci k novému produktu.

Co vám nabídneme my

Mimo zajímavé finanční ohodnocení chceme, aby se naši zaměstnanci rádi vzdělávali a posouvali dále. Proto jsme připravili plno zajímavých benefitů a výhod.

ODPOVÍDAJÍCÍ MZDU

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající vaší pozici, znalostem a zkušenostem. Schopných lidí si u nás vážíme.

AUTO

Po zaučení dostanete k dispozici služební vůz, abyste mohli dojíždět za klienty. Příjemným bonusem by mohl být také fakt, že auto můžete používat i k soukromým účelům.

Školení

Neustále se vzděláváme. Každý má své tempo, ale všichni se chceme posouvat. V DP Com Tel máme tu možnost se školit na nové technologie. Ve firmě máme i kurzy angličtiny.

Pracovní prostředí

Jsme parta „ajťáků“. Baví nás technologie a naše práce je naším koníčkem. Určitě s námi není nuda, ale to nejlíp zjistíte, když se k nám přijdete podívat.

Začněte ještě dnes

Zaujalo vás to? Máte zájem to zkusit? Nechte nám na sebe kontakt, případně o sobě napište pár řádků. Ozveme se vám co nejdříve.

Seznamte se

Vaši budoucí kolegové vám představí, kde budete pracovat.

Jiří

IT manager

Honza

IT specialista

Kamil

IT technik

Kde budete pracovat

Naší hlavní základnu máme v Nymburce. Podívejte se, jak to u nás vypadá a kde budete i vy pracovat. My sami chceme pracovat v příjemném prostředí, a proto dbáme na to, aby se u nás cítili dobře všichni.

Ozvěte se nám