Specialista Back Office
u DP Com Tel s.r.o.

Podle připravených procesů budete mít na starosti komunikaci s našimi klienty. Jejich požadavky budete směřovat na naše technické oddělení. Budete jim zasílat informace, nabídky, domlouvat a organizovat termíny pro naše techniky a připravovat smlouvy. Vaším hlavním úkolem bude, aby všechno šlo hladce podle předem nastavených pravidel a mantinelů.

DP Com Tel s.r.o. - Galerie

Ideální profil kandidáta

Nelpíme na tom, abyste uměli vše, ale určitě musíte počítat s tím, že bez některých vlastností a znalostí se na této pozici neobejdete.

Komunikativnost

Každý den budete komunikovat přes e-mail, telefonicky i osobně nejen s klienty, ale také s našimi techniky. Řešení různých požadavků klientů bude na denním pořádku, proto by pro vás neměla být komunikace problém.

Empatie

Rozhodně je nezbytné mít pochopení pro naše klienty a umět se vžít do jejich situace. Musejí vědět, že my tu jsme pro ně. Vaším primárním úkolem bude vyhovět jejich požadavkům a najít co nejlepší řešení.

Technologie

Budete pracovat v našem informačním systému, takže je třeba na uživatelské úrovni umět používat kancelářský software.V případě, že budete mít povědomí o telekomunikacích/internetu, bezpochyby to bude vaše velká výhoda.

Angličtina

Pro tuto pozici je potřeba alespoň základní znalost anglického jazyka. Pokud si angličtinou nejste tolik jistí, v naší firmě pořádáme pro zaměstnance kurzy anglického jazyka.

Co vám nabídneme my

Chceme, aby naši zaměstnanci měli svou práci rádi, proto se o ně snažíme starat.

Zaškolení

Při nástupu vás proškolí zkušení kolegové. To není ale zdaleka vše. V naší firmě máme propracovaný systém různých školení – technické, obchodní i jazykové.

Jasná pravidla

U nás jsou jasně dané postupy a předpisy. Nemusíte proto improvizovat, aby se věci povedly. My víme jak na to.

Kariéra a mzda

Zajímavé finanční ohodnocení s jasnou strukturou odměňování. Z této pozice se navíc můžete postupně vypracovat na obchodníka i jiné pracovní místo.

Benefity a atmosféra

K dispozici budete mít mobil a používat ho můžete i k soukromým účelům. Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvek na pojištění, zajištujeme různé kurzy, školení a mnoho dalšího. Co je ale hlavní… budete mít vstřícný a přátelský kolektiv.

Začněte ještě dnes

Zaujalo vás to? Máte zájem to zkusit? Nechte nám na sebe kontakt, případně o sobě napište pár řádků. Ozveme se vám.

Seznamte se

Vaši budoucí kolegové vám představí, kde budete pracovat.

DP Com Tel s.r.o. - Galerie

Lenka

Vedoucí Back Office

Od svých lidí očekávám hlavně loajalitu a pozitivní přístup k práci. Jsme jeden tým a vzájemně se podporujeme k lepším výsledkům.

DP Com Tel s.r.o. - Galerie

Klára

Specialista Back Office

Práci v Back Office bych doporučila hlavně ženám, které mají empatické schopnosti. Jsme tady dobrá parta a těšíme se, že k nám přibude další optimistická duše.

DP Com Tel s.r.o. - Galerie

Žaneta

Specialista Back Office

Práce v Back Office mě baví, pomáháme lidem a hledáme pro ně řešení jejich problémů. Pracuji tady už rok a pořád je tu něco nového.

Kde budete pracovat

Naší hlavní základnu máme v Nymburce. Podívejte se, jak to u nás vypadá a kde budete i vy pracovat. My sami chceme pracovat v příjemném prostředí, a proto dbáme na to, aby se u nás cítili dobře všichni.

Ozvěte se nám