Obchodník
u DP Com Tel s.r.o.

Kontakt s našimi obchodními partnery bude na této pozici vaším hlavním úkolem. Většinou to bývají majitelé, jednatelé firem nebo výkonní ředitelé. Na samotném začátku projdete školením a následně vám přidělíme kmenové klienty, o které se budete starat. Vaším hlavním úkolem bude se s nimi pravidelně scházet a hledat řešení v oblasti telekomunikací a informačních technologií. K dispozici vám bude jak asistentka, tak technik.

Ideální profil kandidáta

Nelpíme na tom, najít přesně někoho takového, ale určitě musíte počítat s tím, že budeme chtít, abyste se rozvíjeli tímto směrem.

ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B

Mít řidičák je zkrátka potřeba, bez něj tuto práci vykonávat nelze. Řidičský průkaz sk. B je dostačující. Zajistíme vám spolehlivé auto, které mimo jiné můžete používat také k soukromým účelům.

PŘÍJEMNÉ A PROFESIONÁLNÍ VYSTUPOVÁNÍ

Vaším hlavním úkolem bude jednání s lidmi na vysokých pozicích, a proto je potřeba, abyste měli dobré komunikační schopnosti. Stud a ostýchavost musí jít v této profesi stranou. Klienti by se ve vaší přítomnosti měli cítit příjemně.

OBCHODNÍ DOVEDNOSTI

Tato pozice je vhodná pro komunikativní lidi, a pokud jste už někdy v této branži pracovali, určitě se vaše zkušenosti neztratí. Také zkušenosti s telemarketingem nebo prodejem v obchodě se vám budou hodit.

SAMOSTATNOST

Samostatně povedete obchodní jednání. Z každého jednání je třeba udělat zápis do našeho systému, abychom my ostatní věděli, o čem jste jednali a co jste s klientem domluvili.

Co vám nabídneme my

Mimo zajímavé finanční ohodnocení chceme, aby se naši zaměstnanci rádi vzdělávali a posouvali dále. Proto jsme připravili plno zajímavých benefitů a výhod.

ODPOVÍDAJÍCÍ MZDU

Pravidelný příjem vás nemine. Pevná mzda je základ, k ní se poté budou připočítávat tzv. bonusy, jejichž výše záleží na tom, jak se vám povede. Šikovní lidé na pozici konzultanta jsou schopni si vydělat až dvojnásobek průměrné mzdy.

AUTO, MOBIL, TABLET

Zkrátka se budeme snažit poskytnout vám vše, abyste byli mobilní a mohli bez problémů cestovat za klienty. Příjemným bonusem by mohl být také fakt, že všechny věci můžete používat i k soukromým účelům.

ŠKOLENÍ

Nemusíte se vůbec obávat, pokud máte pocit, že tápete v IT oboru. Po nástupu vás bude čekat úvodní školení, na které budou navazovat další. Z každého získáte certifikát a rozšíříte si tak své znalosti. Postupem času se z vás stane profesionální konzultant, zkrátka člověk, který své práci rozumí na 100 %.

PODPORA

K dispozici vám vždy bude asistentka i technik. Právě oni s vámi budou řešit aktuální problémy klientů.

Začněte ještě dnes

Zaujalo vás to? Máte zájem to zkusit? Nechte nám na sebe kontakt, případně o sobě napište pár řádků. Ozveme se vám.

Seznamte se

Vaši budoucí kolegové vám představí, kde budete pracovat.

Ivana

Manager obchodního oddělení

Martin

Obchodník

Markéta

Obchodník

Kde budete pracovat

Naší hlavní základnu máme v Nymburce. Podívejte se, jak to u nás vypadá a kde budete i vy pracovat. My sami chceme pracovat v příjemném prostředí, a proto dbáme na to, aby se u nás cítili dobře všichni.

Ozvěte se nám