IT SALES SUPPORT
v DP Com Tel s.r.o.

Svět moderních technologií je fascinující. Je to skvělá příležitost pro lidi, kteří jdou s dobou. Přidej se k nám! U nás budete nakupovat IT technologie, realizovat drobné obchody, tvořit nabídky. Komunikace bude vaším denním chlebem, ať se zákazníky, kolegy či dodavateli.

DP Com Tel s.r.o. - Galerie

Ideální profil kandidáta

Nechceme, abyste uměli vše. Ale chceme, abyste se tímto směrem rozvíjeli.

IT Technologie

Vaší hlavní náplní práce bude IT, proto je nezbytné, abyste o tomto oboru již něco věděli a měli k technice blízko. Dřívější zkušenosti na obdobné pozici nebo z oblasti IT jedině uvítáme. Pokud se kamarádíte s kancelářským softwarem jen dobře.

KOMUNIKATIVNOST

Rádi navazujete nové kontakty a umíte oslovit neznáme lidi? Komunikace je pro tuto pozici doslova klíčová. Po telefonu a emailu budete s ostatními ve firmě, a hlavně s klienty a s dodavateli komunikovat každý den.

OBCHODNÍ DUCH

Umíte vidět obchodní příležitosti a rozpoznat potřeby lidí okolo vás? A dále tyto potřeby a příležitosti přímo zrealizovat nebo zajistit jejich uvedení v život? Tak to si u nás přijdete na své.

EMPATIE

Umíte se vžít do kůže lidí okolo? Vaším úkolem bude péče o zákazníky, kterým se budete individuálně věnovat od začátku do konce. Vyjít jim vstříc a vzájemně si důvěřovat tady platí dvojnásobně.

Co vám nabídneme my

O své zaměstnance se umíme starat. Víme, jak je důležité se cítit v práci dobře.

MZDA A KARIÉRA

K základní mzdě vám bude náležet také osobní ohodnocení a bonus za dosažení stanovených obchodních cílů. Tuto pozici vnímáme jako startovní v rámci společnosti.

ATMOSFÉRA

Čeká na vás malý, přátelský kolektiv, ale zároveň zajímavá práce s významnými obchodní partnery v oblasti IT.

BENEFITY

Poskytneme vám služební automobil, notebook i mobilní telefon. Vše můžete využívat i soukromě.

ROZMANITOST

Každý den bude jiný. Budete komunikovat s různými typy lidí v jiných pozicích a úrovních. Bude jen na vás, zda si vezmete pod palec i samostatné obchodování.

Začněte ještě dnes

Zaujala vás pozice? Máte zájem to zkusit? Nechte nám na sebe kontakt, případně o sobě napište pár řádků. Ozveme se vám co nejdříve.

Seznamte se

Vaši budoucí kolegové vám představí, kde budete pracovat.

DP Com Tel s.r.o. - Galerie

Petr

Sales manažer

Nejsem mikromanažer, jde mi o výsledky. Cestu, ať si každý zvolí sám. Stavím na zdravém selském rozumu.

DP Com Tel s.r.o. - Galerie

Milan

Obchodník

Naše práce je vhodná pro komunikativní a pozitivní lidi, kteří mají organizační schopnosti, protože musím vždy dobře koordinovat naše IT oddělení s požadavky klienta.

DP Com Tel s.r.o. - Galerie

Ivana

IT Sales Support

Na podpoře pracuji druhým rokem. Ze začátku mi kolegové pomohli se ve všem zorientovat. Teď už mám vše v malíku a užívám si hlavně komunikaci s klienty.

Kde budete pracovat

Naší hlavní základnu máme v Nymburce. Podívejte se, jak to u nás vypadá, a kde budete pracovat i vy. My sami chceme pracovat v příjemném prostředí, a proto dbáme na to, aby se u nás cítili všichni dobře.

Ozvěte se nám